Poznaj prowadzących


Dietetyk, psycholog, doktorantka i pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, wykładowca akademicki na WSZUiE oraz SWPS w Poznaniu

Kursy

...

Agata Dutkiewicz
Dietetyk, psycholog

Ukończyła dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i psychodietetykę na SWPS w Warszawie. Poprzez indywidualnie dobrane metody z zakresu psychodietetyki, jadłospisy i zalecenia pomaga swoim pacjentom wprowadzać zdrowe nawyki żywieniowe.

Kursy

...

Maria Sobieszek
Dietetyk kliniczny, psychodietetyk

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez siedem lat pracowała w Instytucie Żywności i Żywienia, pełniąc funkcję między innymi lidera zadania dotyczącego nadwagi i otyłości w Szwajcarsko-Polskim Programie Współpracy.

Kursy

...

Hanna Stolińska
Dietetyk kliniczny

Absolwentka studiów na kierunku Psychodietetyka w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu, z dodatkowymi kursami z zakresu żywienia kobiet w ciąży i małych dzieci. Edukator żywieniowy w ramach ogólnopolskiego programu „Zdrowo Jemy Zdrowo Rośniemy”.

Kursy

...

Małgorzata Talaga-Duma
Psychodietetyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuje w Centrum Leczenia Żywieniowego WSSz. im. M. Pirogowa w Łodzi.

Kursy

...

Joanna Braszczyńska
Prezes Towarzystwa Dietetyki Klinicznej.

Immunolog, mikrobiolog. Doktor nauk medycznych w dyscyplinie biologia medyczna ze specjalnością immunologia; adiunkt w Zakładzie Immunologii Doświadczalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Kursy

...

Justyna Agier
Immunolog, mikrobiolog.

Absolwentka dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie wykładowca w Zakładzie Immunologii, Biochemii i Żywienia.

Kursy

...

Monika Kroenke
Dietetyk, psychodietetyk

Właścicielka Gabinetu Psychodietetycznego Flow By Ania, autorka e-kursów z zakresu psychologii dla dietetyków, szkoleniowiec w Psychologii w Polsce sp. z.o.o. oraz zastępca redaktor naczelnej „Magazynu Psychologicznego Bang!”, prowadzi portal dbamocud.pl ze Strefą Specjalisty dla dietetyków.

Kursy

...

Anna Paluch
Psychodietetyk

Dietetyk Kliniczny i Bariatryczny. Doktorantka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
Pracownik poradni chirurgicznego leczenia otyłości Szpitala Klinicznego w Szczecinie.
Autorka wielu publikacji o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym.

Kursy

...

Natalia Komorniak
Dietetyk Kliniczny i Bariatryczny

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Doktorantka Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich w Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Kursy

...

Marta Boczkowska
Psycholog, psychodietetyk

Przewiń do góry