5.00(5)

Techniki psychodietetyczne pomocne w pracy z pacjentem z zaburzeniami odżywania

 • Kategorie Kursy
 • Czas trwania 3h
 • Ostatnia aktualizacja 7 czerwca 2022

Opis

Zapraszamy na praktyczne szkolenie „Techniki psychodietetyczne pomocne w pracy z pacjentem z zaburzeniami odżywiania”, które poprowadzi mgr Justyna Płoskonka!

Rejestracja na szkolenie rusza już  20 maja, natomiast szkolenie dostępne będzie od 2 czerwca 🙂

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat i będzie mógł podejść do testu, za który również może otrzymać certyfikat!

Szkolenie dedykowane jest głównie dla dietetyków i psychologów, a także studentów i wszystkich osób zainteresowanych tematyką 🙂

 

Podczas szkolenia dotyczącego zaburzeń odżywiania dowiesz się m.in.:

 1. Jak wyglądają nowe kryteria diagnostyczne zaburzeń odżywiania
 2. Jak budować relacje psychodietetyk-pacjent
 3. Na co zwrócić uwagę podczas pierwszej wizyty psychodietetycznej.

Ponadto zapoznasz się z sygnałami ostrzegawczymi zaburzeń odżywiania, a także ze słownikiem osób z zaburzeniami odżywania.

Czego się nauczę?

 • zdobędziesz praktyczną wiedzę dotyczącą zaburzeń odżywiania
 • uzyskasz praktyczne umiejętności związane z diagnostyką i postępowaniem dietoterapeutycznym i psychodietetycznym w wybranych zaburzeniach odżywiania
 • otrzymasz dostęp wieczysty
 • w przypadku aktualizacji w przyszłości otrzymasz je całkowicie gratis

Tematy tego kursu

2Lekcje3h

Szkolenie

Wideo03:00:00
Certyfikat uczestnictwa
Test wiedzy

O instruktorach

5.00 (6 Oceny)

2 Kursy

40 Studenci

Opinie studentów

5.0

Total 5 Ratings

5
5 Oceny
4
0 ocena
3
0 ocena
2
0 ocena
1
0 ocena

Ogromnie polecam! Mimo sporej ilości informacji, wiedza została przekazana w sposób jasny i bardzo przystępny. Cieszę się, że temat został poruszony w sposób całościowy, od diagnostyki zaburzeń odżywania (którą oczywiście zajmuje się lekarz), przez budowanie relacji z pacjentem, po praktyczne narzędzia do zastosowania w gabinecie. Mam poczucie, że moja wiedza została usystematyzowana i wzbogacona o sporą dawkę nowych inspiracji. Po obejrzeniu kursu, czuję ogromną motywację do pracy i wykorzystania przedstawionych technik w praktyce, dziękuję!

Szczerze polecam kurs. Zawiera bardzo dużo wartościowych treści do wykorzystania w codziennej pracy z pacjentem/pacjentką z zaburzeniami odżywiania. No i co najważniejsze szkolenie poprowadzone przez praktyka, a nie osobę zajmującą się jedynie szkoleniami.

Bardzo wartościowe szkolenie. Ogrom wiedzy praktycznej przekazany w bardzo prosty, jasny sposób. Polecam :)

Jestem niesamowicie wdzięczna za możliwość wzięcia udziału w kursie! Spodziewałam się, że będzie on na wysokim poziomie, gdyż Justynka jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie psychodietetyki z naciskiem na temat zaburzeń odżywiania - myślę że każdy, kto choćby zna jej podcast "Dlaczego (Wariu)Jemy zgodzi się :)

Kurs przerósł moje oczekiwania - piszę to jako dietetyk, który równie żywo interesuje się tematyką zab.odż., jak i ktoś, kto sam tego doświadczał przez 10 lat.

Wyciągnęłam z kursu ogrom wiedzy - od zaktualizowania faktów dotyczących zab. odż. po naprawdę mega inspirujące techniki i narzędzia do pracy z podopiecznymi, zarówno zaczerpnięte z literatury, jak i autorskie metody. Końcowe case study pozwalają zaś na wgląd, jak można skutecznie, krok po kroku przeprowadzić różnych od siebie pacjentów przez proces zdrowienia.

W tym ogromie wiedzy nie zabrakło ważnego wątku, jakim jest budowanie relacji z pacjentem - często pomijany aspekt, a tak naprawdę kluczowy. W kursie zostało omówione, jak taką relację zbudować - od stworzenia komfortowych warunków gabinetowych po pracę w duchu dialogu motywującego.

Zachęcam każdego, kto chce skutecznie pomagać osobom z zaburzeniami odżywiania - i nie tylko! - do wzięcia udziału w kursie. Ogromna dawka wiedzy i inspiracji w towarzystwie fantastycznej specjalistki i człowieka :)

Nie wiedziałem, że można tyle wiedzy umieścić w 3 godzinach - jestem bardzo zadowolony z tego, że mogłem wziąć udział w kursie, bardzo dużo wyniosłem, mimo że mam już trochę doświadczenia :)

259,00 

Materiał zawiera

 • nieograniczony dostęp do nagrania w dowolnym czasie
 • e-certyfikat uczestnictwa
 • możliwość uzyskania e-certyfikatu potwierdzającego zdobytą wiedzę
 • i oczywiście... wysoka dawka merytorycznej wiedzy!

Wymagania

 • znajomość podstawowych pojęć z dietetyki, psychologii i fizjologii

Docelowi odbiorcy

 • dietetycy
 • lekarze
 • psychologowie
 • pedagodzy
 • studenci i doktoranci
 • osoby zainteresowane tematyką
Przewiń do góry